Pleksi İsimlik

Gold Altıgen

soz-nisan-masasi-isimligi-01

Hayatınızın en güzel günlerinizde hazırlayacağınız masanın en gözde parçalarından biri olan pleksi isimlik, Mutlu Son Atölyesi farkıyla sizlerin oluyor! Gelin ve damat adayının isimlerinin arzu ettiğiniz şekilde tasarlandığı pleksi isimlikler masanın baş köşesinde yer alırken, o güne ait tüm anıları da üzerinde barındıracak. Evlilik sonrası dekoratif bir ürün olarakta kullanarak, özel günlerinize ait mutlu anılarınızı her daim göz önünde bulabilirsiniz.

En gözde pleksi isimlik modelleri, Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından sizler için özel olarak hazırlanıyor. Göz alıcı silver ve gold renkleriyle dikkat çekici hale gelen ürün hakkında bilgi almak için, instagram sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ve Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi pleksi isimlik modellerimiz ile ilgili de gerekli bilgi ve fiyat için instagram sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özen ile hazırlamış olduğumuz ürünlerinizi yine özen ile yaşanabilecek kırılma, çizilme vb. riskler göz önünde bulundurarak ambalajlıyor ve sizlere kargoluyoruz. Ürünlerimizin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Sürat Kargo ve PTT kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her başlangıcınızın mutluluk ile sonlanmasını dileriz!

 

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir