Pleksi İsimlik

Pleksi İsimlik Gümüş Renk

kuslu-masaustu-isimlik
Mutluson – Aynalı İsimlik

Hayatınızın en heyecanlı günlerini yaşadığınız söz hazırlıkları ve nişan hazırlıkları sırasında ihtiyacınız olan her şey Mutlu Son Atölyesi farkı ile sizlerin oluyor!

Pleksi isimlik modellerimizin tamamı Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından size özel olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Ürünlerimizin tamamını yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak tasarlıyor, üretiyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Nişan hazırlıkları sırasında ihtiyacınız olan tüm ürünler Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından size özel tasarlanmaktadır. Nişan masası üzerinde baş köşede yer alacak, gelin ve damat adayının isimlerinin yazılı olacağı pleksi isimlik modellerinin tüm çeşitlerini görmek için instagram sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Söz masasının olmazsa olmazlarından biridir pleksi isimlik! Gelin ve damadın isimlerinin özenle yazıldığı gümüş renk pleksi isimlik modellerimizin tamamını görmek için instagram sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ve Teslimat

Sipariş anında gelin ve damat isimleri, tarih, alıcı adı ile soyadı ve iletişim bilgilerini bizler ile paylaşmanızı rica ederiz.

Tüm ürünlerimiz kişiye özel olarak özen ile tasarlanıp, üretilip ve sizlere anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo kalite ve güvencesinde ulaştırılmaktadır. Türkiye’nin tüm şehir ve ilçelerine satış yapmaktayız. Ayrıca Almanya, Avusturya, Fransa, Belçika, Bulgaristan ve İtalya ülkerine de bugüne kadar pek çok satış gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Bu ülkelere yapmış olduğumuz satışları PTT Kargo ile ulaştırıyoruz.

 

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir