Pleksi İsimlik

Pleksi İsimlik

Ömür boyu unutulmayan anıların yaşanacağı söz ve nişan günlerine yaklaşırken yapılan söz hazırlıkları ve nişan hazırlıkları sırasında masasüsü için pleksi isimlik ürününe ihtiyaç duyulur ki pleksi isimlik ürünü nişan masası veya söz masasının baş köşesine koyulur.

Pleksi İsimlik

Mutlu Son Atölyesi olarak masaüstü isimlik, aynalı isimlik olarak da adlandırılan pleksi isimlik modellerinin tasarımını ve üretimini yapmaktayız. Arzu ettiğiniz stilde üretim yapabilmekteyiz.

pleksi isimlik, masaüstü isimlik, aynalı isimlik

Aynalı İsimlik

Nişan masası ve söz masası üzerinde bulunan ve gelin ile damadın isimlerinin yazılı olduğu aynalı isimlik modellerimizin güncelleri incelemek için instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Masaüstü İsimlik

Masaüstü isimlikler söz masası ve nişan masalarının olmazsa olmazıdır. Söz masası veya nişan masası süslerken muhakkak gelin adayı ve damat adayının isimlerinin yazılı olduğu masaüstü isimlik ihtiyacınız olacaktır. Masaüstü isimlik modellerimizi incelemek için instagram sayfamız olan @MUTLUSON.ATOLYESİ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nişan hazırlıkları sırasında nişan tepsisi, nişan hediyeliklerinin yanı sıra nişan masası için hazırlıklar yaparken muhakkak pleksi isimlik ürününe de ihtiyacınız olacaktır. Mutlu Son Atölyesi olarak kendi tasarım ve üretimimiz olan pleksi isimlikler ile sizleri bu özel günlerde de yalnız bırakmıyoruz.

Sipariş ve Teslimat

Masaüstü isimlik, aynalı isimlik olarak da tarif edilen pleksi isimlik modellerimizin tamamı kendi tasarım ve üretimimizdir. Ürünlerimizin tamamı yaşanabilecek tüm riskler göz önünde bulundurularak tasarlanmakta, üretilmekte ve ambalajlanmaktadır.

Ürünlerimizin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması kalite ve güvencesiyle kusursuz ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Ürün fiyatları ile talepleriniz için bizler ile canlı destek hattımız olan Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp
İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir