Blog

Sipariş Nasıl Verilir?

Mutluson Atölyesi olarak söz, nişan, düğün, kına, baby shower, mevlüd gibi etkinliklerinizde ihtiyacınız olan tüm ürünleri sizler için özenle tasarlıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda hazırlanan ürünler kısa sürede kargoya teslim edilmektedir. Yurt içinden ve yurt dışından sipariş verebilirsiniz.

Yurtdışından Sipariş

Pek çok vatandaşımız yurt dışında yaşıyor. Dolaylısıyla özel günlerde adetlerimize uygun bir organizasyon düzenlemekte zorluk çekiyorlar. Bunun en büyük nedeni -şüphesiz- kültür farkı. Ancak bu sorunun üstesinden gelerek düşlerinizdeki gibi bir söz nişan organizasyonu, baby shower organizasyonu, düğün, kına, mevlid gibi etkinlikleri düzenlemeniz için ihtiyacınız olan tüm ürünleri kargoluyoruz.

Özellikle vatandaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, İsveç, Avusturya gibi ülkelere her hafta gönderimimiz oluyor. Üstelik siparişleriniz uçak kargoyla gönderildiğinden 10 gün içerisinde sizlere ulaşmış oluyor.

Yapmanız gereken tek şey sipariş vermek istediğiniz ürüne ait görseli whatsapp hattımızdan bizimle paylaşıp taleplerinizi iletmek. Ardından gerçekleştireceğiniz Western Union ödemesine ait kodu gönderdiğinizde siparişleriniz üretime alınır. Uçak kargo bedeli sipariş anında talep edilmektedir.

Yurtiçinden Sipariş

Tıpkı yurtdışı siparişinde olduğu gibi beğendiğiniz ürünün görselini atıp talebinizi bize iletebilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz Eft, Havale, Fast yöntemleri sonrası siparişiniz üretime alınır ve siparişiniz en kısa sürede alıcı ödemeli olarak adresinize teslim edilir.

İletişim: