Blog

Söz Günü İçin Masalsı Hazırlıklar

Ömür boyu unutulmayacak günlerden biri olan söz günü için masalsı hazırlıklar yapmayı kim istemez? Her kız, çocukluğundan beri prensesler gibi olmak ister ve her zaman gelinlik içerisinde kendisini görmek en büyük arzusudur.

Tüm bu hayallerin gerçekleşmesi ve peri masalının başlaması için atılan adımların başında sözlenmek gelir. Söz günü kız ve erkek tarafının belirlediği bir tarihte gerçekleşir. Kimi çiftler kız isteme günü sözlenirken kimi çiftlerde kız isteme gününden sonra bir kaç gün sonra sözleneniliyor. Mutlu Son Atölyesi olarak evliliğe giden masalsı yolda yapacağınız tüm hazırlıklarda kişiye özel hazırlamış olduğu ürünler ile size destek oluyor. Söz günü yapılan hazırlıklar sırasında ihtiyacınız olan;

  • Söz için yapılan masalsı hazırlıklar sırası ile şu şekilde ilerler;
  • Söz yüzüklerinin ve yüzükleri taşıyacak söz tepsisi alınması
  • Söz günü giyilecek elbiselerin alınması ki burada çiftlerin uyumlu bir konsept içerisinde olması gerekir.
  • Söz bohçasının hazırlanması,
  • Söz hediyelikleri ve ikramlarının hazırlanması
  • Söz masası için gerekli jardinyer, isimlik ve hediyeliklerin hazırlanması

Tek bir noktadan temin edebilme imkanına sahipsiniz.

Bizimle dilerseniz Whatsapp iletişim bilgilerimiz üzerinden dilerseniz de instagram sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde sipariş vermek için seçmiş olduğunuz söz nişan organizasyonu malzemelerinize ait görselleri Whatsapptan mesaj atarak sipariş oluşturabilirsiniz.

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir