Nikah Şekeri Modelleri

Söz Hediyeliği Mum

Evliliğe giden ilk ciddi adımlardan biri olan söz günü, çiftlerin birbirlerine olan sadakatini, bağlılığını, aşkını ve aidiyetini simgeleyen alyanslar takılırken, sizleri böylesine mutlu bir günde yalnız bırakmayan arkadaş, akraba, dost kısaca tüm sevdiklerinize sunabileceğiniz söz hediyeliği çeşitleri Mutlu Son Atölyesi farkı ile sizlerin oluyor.

mumluk nikah şekeri, nikah şekeri mum, söz hediyeliği, nişan hediyeliği

Söz hediyelikleri arasında son yıllarda en çok tercih edilenlerin başında mumlar geliyor. Mumluk hediyelikleri farklı ebat ve boyutlarda olabiliyor. Mum hediyelik üzerinde bulunan çiçek ve kurdelelerde arzu ettiğiniz şekilde değişiklikler yapabilirsiniz. Mumlar yalnızca söz ve nişan günü değil aynı zamanda nikah şekeri olarak da dağıtılabilmektedir.

Minimum sipariş adeti 50 adet olsa da nişan tepsisi, söz tepsisi, pleksi isimlik gibi ürünlerin alınması durumunda 25 adet içinde üretim yapabilmekteyiz.

Güncel olarak hazırladığımız söz hediyelikleri ürünlerinin görsellerine ulaşmak için instagram sayfamız olan @mutluson.atolyesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş ve Teslimat

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle sipariş anında bizler ile iletişime geçerek arzu ve isteklerinizi bizlere bildirmenizi rica ederiz. Sipariş, istek ve diğer tüm bilgiler için bizler ile dilerseniz instagram sayfamız dilerseniz de whatsapp irtibat bilgilerimizden iletişime geçebilirsiniz.

Nikah şekeri ürünlerimizin tamamı size özel özen ile hazırlanıp yine aynı özenle ambalajlanıp, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması tarafından hızlı ve kusursuz bir şekilde sizlere ulaştırılıyor.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Mutlu Son Atölyesi ailesi olarak bir ömür sürecek mutlu bir hayat dileriz!

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir