Nikah Şekeri Modelleri

Söz Hediyelikleri Aynalı

Çiftlerin aldıkları evlilik kararını açıklamasının ardından gerçekleşen kız isteme töreni sonrası düzenlenen söz töreninde çiftlerin birbirlerine olan sadakat, bağlılık, sevgi ve aşkını simgeleyen alyanslar takılır. Bu unutulmaz günün en güzel anılarını üzerinde barındıran söz hediyelikleri Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından size özel olarak hazırlanıyor.

Söz hediyelikleri arasında son yıllarda en çok tercih edilen ürünlerden biri de aynalı söz hediyeliği ürünüdür. Ürün üzerinde bulunan çiçekler arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Söz hediyelikleri minimum 50 adet sipariş edilebilmektedir. Söz hazırlıkları sırasında yaşanan heyecan kadar stres de bir o kadar fazladır. Böylesine özel günlerde yaşanan stresin farkında olan Mutlu Son Atölyesi olarak, yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak özen ile hazırladığımız nikah şekeri ürünlerimizi yine aynı özen ile ambalajlayarak sizlere anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından hızlı ve kusursuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Sipariş ve Teslimat

Nikah şekeri ürünlerimizin güncel çeşitlerini instagram sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi öğrenmek için instagram sayfamızı ziyaret edebilir ve ya whatsapp canlı destek bölümümüzden iletişim kurabilirsiniz.

Nikah şekeri ürünlerimizin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile Türkiye’nin her bölgesine en kısa sürede ulaştırılmaktadır. Yurtdışı satışlarımızda ise hazırlanan ürününüz PTT Kargo ile 7-10 gün içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, tüm yeni başlangıçlarınızın mutlulukla sonlanmasını dileriz!

İnternet sitemiz ve instagram sayfamız üzerinde bulunan görsellerin ticari amaçlı kullanılması yasaktır.

İletişim:

One thought on “Söz Hediyelikleri Aynalı

  • Suat

    200 ADET SİPARİŞ VERMEK İSTİYORUZ

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir