Söz Nişan Çikolatası

Söz Nişan Çikolataları

Kız isteme ile söz nişan çikolatası olarak tercih edebileceğiniz ürünler size özel olarak Mutluson Atölyesi tarafından tasarlanmaktadır. Ürünler istenilen renk ve sayıda hazırlanmaktadır. Ürünlerin boyutları arzu edilen çikolata sayısına göre değişiklik göstermektedir. Sipariş öncesinde satış temsilcimizden bilgi alınız.

Sipariş oluşturmak için Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

İsme özel isteme çikolatası modellerimiz cam kutulu ve karton kutulu olarak hazırlanmaktadır. Cam kutulu modeller küp ve ya prizma şeklinde hazırlanmaktadır. Renk seçeneği olarak gold ve gümüş renkler mevcuttur. Ürünlerin üzerinde bulunan süslemeler kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bu yüzden sipariş verirken talep ettiklerinizi belirtmenizi rica ederiz.

Kız İsteme Çikolatası

Evliliğe adım adım ilerliyorsunuz. İlk durak olarak sizi bekleyen aşama ise kız isteme. Bu törene damat bey ve ailesi katılırken kız isteme çikolatası ve çiçeği almalılardır. Farklı tatlılar ise ikramlık olarak daha sonra dağıtılabilir ancak isteme çikolatası bir adet haline gelmiş durumda. Heyecanın dorukta olduğu ve kapının açıldığı ilk an çok önemli. Malum ilk izlenim diye bir şey var:) Bizim insanımız gösterişi sever. Bu yüzden eli bol imajınızı vurgulamak için isme özel isteme çikolatası hazırlatmanızda fayda var.

Görsellerde yer alan ürünlerimizin yanı sıra instagram sayfamız da yer alan kız isteme çikolatası ve çiçeği modellerini de inceleyebilirsiniz. Tüm ürünler isme özel olarak hazırlanmaktadır. Türkiye’nin her yerinden ve yurt dışından sipariş verebilirsiniz. Ürünü ayrıca söz nişan çikolatası olarak da dağıtabilirsiniz. Ürünler söz nişan çikolatası olarak ikramlık için tercih edilebilir.

İletişim: