Nikah Şekeri Modelleri

Söz Nişan Hediyelikleri

Kız isteme, söz ve nişan gününde sizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarınıza sunabileceğiniz birbirinden şık hediyelik modelleri size özel olarak Mutluson Atölyesi tarafından hazırlanmaktadır.

Görsellerde yer alan söz nişan hediyelikleri üzerinde değişiklikler yapılabilmektedir. Sipariş oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Başka bir şehire veya ülkeye gönderim yapıyor musunuz?

Tabi ki! İstanbul’da tasarım ve üretim faaliyetlerine devam etsek de bugün kadar ülkemizin pek çok şehrinden ve yurt dışından binlerce sipariş aldık ve en kısa sürede kargoya teslim ederek müşterilerimize ulaştırdık.

Nasıl sipariş oluşturabilirim?

Çok kolay! Tercih etmiş olduğunuz modelin görselini bizlere Whatsapp üzerinden mesaj atarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Söz ve nişan hediyelikleri üzerinde yapılmasını istediğiniz değişikleri de sipariş anında bildirebilirsiniz.

Söz ve nişan töreni sırasında ihtiyacınız olan birbirinden şık nikah şekeri modelleri kişiye özel olarak üretilmektedir.

Hemen sipariş oluşturun ve düşlerinizdeki söz nişan hediyeliği modeline sahip olun!

Söz Nişan Hatırası

Kız isteme sonrası düzenlenen söz ve nişan organizasyonlarınızda sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize hatıralık hediyeler vermeyi unutmayın. Evlilik süreci oldukça zor. Bu süreçte sizlerin yanında olan insanlara minik hediyeler takdim etmek kadar doğal bir şey yoktur. Aslına bakarsanız söz nişan hatırası olarak isimlendirmiş olduğumuz ürünlerin tamamı nikah şekeri olarak ifade edilmektedir.

Sadece Türkiye’den değil, yurt dışından da sipariş kabul ediyoruz. Özenle hazırlanan söz nişan hatırası siparişleriniz adresinize uçak veya yüzey kargo ile kargolanmaktadır. Hızlı ve kolay bir şekilde ulaşımın sağlanması için özenle paketliyoruz. Yurt dışı siparişlerinde farklı kriterler göz önünde bulunduruluyor. Bu yüzden önden uyarmakta fayda var. Nikah şekeri siparişlerinde Avrupa’daki gümrükler çok çok nadir de olsa sorun çıkarabiliyor. Böyle bir durumda çok küçük bir bedel talep edebiliyorlar. Bu durumla çok nadir karşılaşıyoruz. Ancak önden belirmekte fayda var. Tüm ürünlerimiz kişiye özel olarak üretilmektedir.

Nikah Şekeri

Aslında yukarıdaki görsellerde yer alan hediyeliklerin tamamı nikah şekeri olarak isimlendirilmektedir. Özellikle söz nişan, kına gecesi, düğün, nikah, mevlid, yenidoğan ve baby shower etkinlikleri için tercih edilmektedir. Tüm nikah şekeri ürünlerimiz isme özel olarak hazırlanmaktadır.

Sipariş verirken ürünün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtmelisiniz. Nikah şekeri siparişleriniz Türkiye’nin her yerine olduğu gibi yurt dışına da kargolanmaktadır. Hızlı ve kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

İletişim:

2 thoughts on “Söz Nişan Hediyelikleri

  • Vildan

    200 tane açacak sipariş verdim. kısa sürede elime ulaştı. Teşekkürler

    Yanıtla
  • Esmanur

    Kısa sürede siparişler izmire ulaştı. teşşekkürler

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir