Nişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Söz Nişan Tepsisi

Evlilik kararı alan çiftleri bekleyen ilk adımlar şüphesiz kız isteme, söz ve nişan törenleridir. Bu törenler için ihtiyacınız olan söz nişan tepsisi ve damat fincanından oluşan ikili setler size özel olarak üretilmektedir.

Mutluson Atölyesi olarak bu özel günlerinizde ihtiyacınız olan tüm ürünleri size özel olarak tasarlıyor. Görsellerde yer alan söz nişan tepsisi modelleri de size özel olarak hazırlanmaktadır. Birlikteliğinizin simgesi olan yüzüklerin taşınacağı tepsi modellerini size özel olarak hazırlıyoruz. Sipariş verirken yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere bildirebilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp Mesaj

Sipariş oluşturmak çok kolay! Tercih etmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapp üzerinden bize gönderin ve üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere bildirin. İşte her şey bu kadar basit!

Size özel olarak hazırlanan siparişleriniz yurtiçindeki ve yurtdışındaki adresinize alıcı ödemeli olarak kargolanabilmektedir.

Söz nişan tepsisi modellerinin fazlalığı ve özgün tasarımlarımız nedeniyle aynalı, camlı, kulplu, kulpsuz, yuvarlak, kare, gold, gümüş, siyah gibi onlarca seçeneği mevcuttur.

Son zamanlarda özel koşullar nedeniyle gelin adayları kız isteme ve söz organizasyonunu bir arada yapar oldu. Bu nedenle kız isteme sırasında ihtiyaacınız olan damat fincanı modeli ile tercih etmiş olduğunuz yüzük tepsisi modelini takım olarak size özel olarak üretebiliriz.

Her zaman en iyiyi en uygun fiyatlara sunmayı hedefliyoruz. Çünkü biliyoruz ki evlilik maliyetleri özellikle son yıllarda arttı. Bu nedenle ürünlerimizin pek çoğunu günlük hayatta da kullanılabilir olarak üretiyoruz. Yalnızca dekoratif değil; hem hayatınızın en güzel günlerinde kullanabileceğiniz söz nişan tepsisi olarak kullanabileceğiniz hem de mutlu evliliğinizde servis aracı olarak kullanabileceğiniz ürünler hazırlıyoruz. Üstelik sadece Türkiye’nin tüm şehirlerine değil yurt dışına da en kısa sürede alıcı ödemeli kargo ile en kısa sürede siparişinizi ulaştırıyoruz.

Söz Nişan Tepsisi ve Damat Fincanı

Galerimizde yer alan tüm söz nişan tepsisi modelleri damat fincanı ile birlikte ikili set olarak satışa sunulmaktadır. Ürünlerin pek çoğu günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. Yani üzerine yapıştırmadan hazırlıyoruz. Böylelikle ürünü yalnızca bir gün değil, her gün kullanabilirsiniz. Üstelik çeyizinize de katkı sağlamış olursunuz. Siparişleriniz adresinize alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır.

Yurt dışından söz nişan tepsisi ve damat fincanı siparişi veriyorsanız; kargo bedelini sipariş anında talep etmekteyiz. Yurt içi siparişlerinde ise teslim alım sırasında kargo bedelinin ödemesi gerçekleştirilmektedir. Tüm ürünler kişiye özel olarak hazırlandığı için ürün bedeli sipariş anında talep edilmektedir. İkili set olarak satılan ürünlerimiz en çok tercih edilen modellerdir. Çünkü bir konsept oluşturmanıza olanak sağlar.

İsteme sırasında tuzlu kahve ikramı yapılmasının farklı nedenleri vardır. Bunlardan en dikkat çekeni ve en çok karşılık bulanı “damat beyin, eşini hiçbir zaman üzmeyeceği ve elinden zehir olsa içeceğidir. Kültürel olarak farklı yorumlanıyor olsa da genel inanış budur. Mutluson Atolyesi olarak söz nişan tepsisi ve damat fincanı ürününü birlikte satın almanızı tavsiye ediyoruz. Pek çok ürünümüz günlük hayatta kullanıma uygun olarak tasarlanmatadır.

Epoksi İkili Setler

Görsellerde yer alan epoksi yüzük ve damat kahvesi tepsileri kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünlerin üzerinde değişimler yapılabilmektedir. Dökme-kalıp yöntemiyle üretilen ürünler ısısal değişimlere maruz kalması durumunda deforme olabilir. Böyle bir durumda sıcak hava tutarak veya güneş altında bir süre bekleterek tekrar eski haline getirilebilir. Bu sayede uzun süreli günlük olarak kullanımı sağlanabilir. Özellikle yaz aylarında akma riskine karşı bazı epoksi tepsi modellerinin kenarlarında ve üzerlerinde gold ve gümüş yaldız süslemeler yapılmamaktadır. Akma yapma durumunda hem tepsinin yüzeyinde hem de ambalajda bulunan diğer ürünlerde leke ve kirlenme problemine neden olabilmektedir. Epoksi hediyelik modellerinde de benzer durumlar söz konusu olabilir.

İletişim:

One thought on “Söz Nişan Tepsisi

  • Süheyla Daler

    epoksili söz nişan tepsisi ve damat fincanı aldık. ürünler geldi. teşekkürler

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir