Blog

Söz Organizasyonu

Evlilik kararı alan çiftleri kız isteme, söz, nişan, kına gecesi, düğün, nikah gibi törenler beklemektedir. Bu törenler sırasında yapacağınız hazırlıklar için ihtiyacınız olan tüm ürünler Mutluson Atölyesi tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır. İlk etkinliğimiz: söz organizasyonu! Bu organizasyon için masa seti ve yüzük tepsisi olmazsa olmazımız olacak.

Söz Masası Hazırlama

Yukarıda bazı söz masası süsleme setlerinin örneklerini görmektesiniz. Diğer modelleri görmek için Söz Nişan Masası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimiz satılıktır. Kiralık olarak verilmemektedir.

Hazırlayacağınız söz masası üzerinde yer verebileceğiniz jardinyer takımı, şamdan, vazo, vazo yükseltisi gibi ürünleri tek bir noktadan temin edebilme imkanınızı sunuyoruz.

Söz Tepsisi

Sözlenmenin en büyük sembolü şüphesiz yüzüklerin takılmasıdır. Çiftlerin birbirlerine olan aşkını, sevgisini, saygısını ve aidiyetini simgeleyen söz yüzüklerinin taşınacağını söz tepsisi modelleri size özel olarak üretilmektedir. Sipariş verirken ürünler üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtebilirsiniz.

Yukarıda sadece bir kaç tanesini gördüğünüz ürünlerimizin tüm modellerini görmek için Söz Nişan Tepsisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ömür boyu unutamayacağınız anıları yaşarken ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir noktadan temin edebilme imkanı sunuyoruz. Mutluson Atölyesi olarak faaliyetlerimize İstanbul’da devam ediyor olsak da Türkiye’nin sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Trabzon gibi şehirlerine değil; tüm şehirlerimize siparişlerinizi alıcı ödemeli olarak kargoluyoruz. Yurt dışında ise başta yurttaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya, Belçika olmak üzere pek çok ülkeye satış gerçekleştirdik. Kısacası nerede olursanız olun söz organizasyonu için ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir noktadan temin edebilmek için bizi tercih edebilirsiniz!

İletişim:

One thought on “Söz Organizasyonu

  • intuilk

    Çok güzel tasarımlarınız var:)

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir