Nişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Söz Tepsisi Sade

sari-soz-nisan-tepsisi

Hayatınızın en güzel gününde tercih edebileceğiniz ve yalnızca günün değil tüm hayatınızın en önemli parçalarından biri olacak yüzükleri taşıyabileceğiniz söz tepsisi Mutlu Son Atölyesi farkı ile sizlerin oluyor.

Yüzük Tepsisi

Söz ve nişan günlerinin en önemli anı olan yüzük takılma merasimi sırasında göz kamaştırıcı bir yüzük tepsisine sahip olmayı kim istemez. Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından tasarlanan ürünümüz en güzel günün en özel eserleri olan ve çiftlerin birbirine olan aidiyetini simgeleyen yüzüklerin taşınacağı yüzük tepsisi arzu ettiğiniz renkte çiçek ve kurdelelerle süslenebiliyor. Pleksiden özel olarak hazırlanan ve çiftlerin isimlerinin baş harfi bulunan pleksi harfler ile yüzük yükseltisi de söz tepsisi ve ya nişan tepsisi üzerindeki yerini alıyor.

Sipariş ve Teslimat

Bizlere dilerseniz instagram sayfamız üzerinden, dilerseniz de iletişim bölümümüzde yer alan iletişim bilgilerimizden iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo ile Türkiye’nin dört bir yanına gerçekleştirilmektedir.

 

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir