Nişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Söz Tepsisi ve İsimlik

En güzel günün en özel objeleri olan ve çiftlerin birbirine olan sadakatini simgeleyen yüzüklerin taşınacağı söz tepsisi ile çiftlerin isimlerinin yazılı olduğu masaüstü ayna isimlik seçimleri size özel tasarımlar yapan Mutlu Son Atölyesi farkı ile sizlerin oluyor!

Söz Tepsisi

Hayatınızın en güzel günleri olan söz ve nişan günlerinde çiftlerin birbirlerine olan bağlılığını, sadakatini ve aşkını simgeleyen yüzüklerin taşınacağını göz kamaştıran söz tepsisi, Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından sizler için özen ile özel olarak hazırlanıyor.

söz tepsisi, nişan masası, söz masası, isimlik

Pleksi İsimlik

Söz ve nişan günlerinde masaüstü süslemeleri hazırlamak ciddi bir uğraş gerektiriyor. Kusursuzluğu herkesten çok istediğinizi bilen Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından hazırlanan ve çiflerin isimlerinin yazılı olduğu masaüstü isimlik kısa sürede üretilip, özen ile paketlenerek, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından sizlere ulaştırılıyor.

Sipariş

Yüzük tepsisi ve pleksi isimlik modeli hakkında bilgi almak için dilerseniz iletişim bölümünden dilerseniz de instagram sayfamız üzerinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, PTT Kargo ve Sürat Kargo ayrıcalığı ile Türkiye’nin dört bir yanına ve yurt dışına arzu edilen teslimat gününde sizlere ürünlerinizi ulaştırıyoruz.

 

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir