Nişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Söz Tepsisi Yeşil

yazili-nisan-soz-yuzuk-tepsisi

Hayatınızın en unutulmaz günlerinden biri olan söz günü ihtiyacınız olan söz tepsisi, arzu ettiğiniz renk ve modelde Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından sizler için hazırlanıyor.

Görseldeki yeşil söz tepsisi üzerinde bulunan çiçek ve kurdele renkleri arzu ettiğiniz şekilde, özen ile tasarımcılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Söz tepsisi tercih edilirken en çok dikkat edilen kriter, gelin adayının söz günü giyeceği elbise ile söz tepsisinin çiçek ve kurdelelerinin benzer renklerde olmasıdır.

Söz günü ihtiyacınız olan tek şey yüzük tepsisi değil, aynı zamanda damat adayına sunulacak tuzlu kahvenin taşınacağı damat fincanına da ihtiyacınız olacak. Tüm ürünleri Mutlu Son Atölyesi’nden temin ederek, söz günü oluşturacağınız konspetle unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz.

Söz masası hazırlamak isteyenler için jardinyer, damat fincanı, hediyelikler ve yüzük tepsilerinin tamamını tek bir noktadan temin ederken, tümünü bir konsept halinde temin etmenizde mümkün kılınıyor.

Sipariş ve Teslimat

Söz tepsisi modelleri kişiye özel olarak arzu ettiğiniz şekilde hazırlanmaktadır. Tepsi üzerinde bulunan çiçek ve kurdelelerde değişiklik talebinde bulunmak, fiyat bilgi almak ve diğer istekleriniz için bizimle whatsapp ve ya instagram hesabımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp

0530 730 56 97

Ürünlerimizi özenle ambalajlıyor ve Türkiye’nin tüm şehirlerine anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması tarafından kısa sürede ve güvenli bir şekilde ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bir ömür sürecek mutluluklar dileriz!

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir