Nişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Söz Tepsisi

Ömür boyu unutmayacağınız anıların yaşanacağı ve evliliğin ilk aşamalarından biri olan ve kız isteme ritüeli sonrası düzenlenen söz günü, çiftlerin birbirlerine olan aidiyetini simgeleyen yüzükleri taşıyacak olan söz tepsisi modelleri Mutlu Son Atölyesi farkı ile size özel olarak hazırlanıyor.

Söz tepsileri üzerinde bulunan çiçek, kurdele ve yazılar arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi söz tepsisi ürünlerimizde kişiye özel olarak özen ile hazırlanmaktadır. Söz hazırlığı sürecinin heyecanlı olduğu kadar, stresli oduğununda farkında olan Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi olarak, ürünlerimizi hazırlarken yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak özenle hazırladığımız ürünleri yine aynı özenle ambalajlayıp sizlere ulaştırıyoruz.

Whatsapp

0530 730 56 97

Söz tepsileri üzerinde yapılmasını arzuladığınız değişiklikleri bizelere sipariş anında iletmenizi rica ederiz.

Sipariş ve Teslimat

Söz tepsisi ürünlerimizi incelemek, güncel modelleri görmek ve fiyat bilgisi almak için bizler ile dilerseniz instagram sayfamız olan @mutluson.atolyesi dilerseniz de whatsapp iletişim bilgilerimizden iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için özenle hazırladığımız ürünlerimizi aynı özenle ambalajlayıp, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile ülkemizin tüm bölgelerine hızlı ve kusursuz teslimat garantisi ile ulaştırmaktayız. Yurdışı siparişlerinde ise PTT Kargo ile hızlı ve kusursuz bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her yeni başlangıcınızın mutluluk ile sonlanmasını dileriz.

İnternet sitemiz ve instagram sayfamız üzerinde yer alan ürünlerimize ait görsellerin ticari amaçla kullanılması yasaktır.

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir