Nişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Yüzük Tepsisi Kalpli

kisiye-ozel-yuzuk-soz-nisan-tepsisi

Hayat boyu unutulmayacak anıların yaşanacağı söz ve nişan günü; günün en değerli parçalarını yani yüzükleri taşıyan nişan tepsisi Mutlu Son Atölyesi farkıyla sizlerin oluyor!

Kalpli Yüzük Tepsisi

Çiftlerin birbirlerine olan aşkını ve bağlılığını simgeleyen yüzüklerin takıldığı nişan ve söz gününde tüm gözler yüzük tepsisi üzerinde olacaktır. Bunun farkında olan Mutlu Son Atölyesi ekibi sizlere göz alıcı ayna nişan tepsisi ve söz tepsisi tasarlarken, arzu ettiğiniz renk ve desene göre konsept uyumunun yakalanmasını sağlıyor. Hayatınızın en güzel gününde mutluluk kadar stresinizde fazla olacaktır. Yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulunduran Mutlu Son Atölyesi ekibi, tasarımdan ürün teslimine kadar gerekli özeni gösteriyor.

Ödeme ve Sipariş

Tüm nişan tepsisi, söz tepsisi ve yüzük tepsisi modellerimiz kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle ödeme sipariş anında havale ve ya eft yöntemi ile tercih edilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Sürat Kargo ve PTT Kargo ile Türkiye’nin dört bir yanına ve yurtdışına hizmet vermekteyiz.

Diğer nişan tepsisi modellerimizi incelemek isterseniz Nişan Tepsisi Modelleri’ni tıklayabilirsiniz.

 

 

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir