Nişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Yüzük Tepsisi Gold

nisan-soz-seti-sarı

Ömür boyu unutulmayacak anıların yaşandığı kız isteme, nisan, söz gibi günlerde, çiftlerin birbirlerine olan aşkını, bağlılığını, sadakatini ve aidiyetini simgeleyen yüzüklerin taşınacağı yüzük tepsisi modelleri Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından size özel hazırlanıyor!

Söz ve nişan hazırlığı sırasında ihtiyacınız olan en mutlu günün en özel parçalarını taşıyan yüzük tepsisi üzerinde yer çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz renk ve modelde tasarım ekibimiz tarafından sizin için özel olarak hazırlanıyor. Arzu ettiğiniz seçimleri bize sipariş anında bildirebilirsiniz.

Sipariş ve Teslimat

Yüzük tepsisi modelleri kişiye özel olarak hazırlanmakta olup, arzu ettiğiniz renk ve modeldeki çiçek ile kurdeleleri bize sipariş anında bildirmeniz önemle rica olunur.

Whatsapp

0530 730 56 97

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde Yurtiçi Kargo güvencesi ile Türkiye’nin dört bir yanına itina ile ulaştırılmaktadır.

Sipariş vermek ve taleplerinizi iletmek için bizlerle dilerseniz Whatsapp iletişim hattımızdan dilerseniz de instagram sayfamız üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

İletişim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir