Nişan ve Söz Tepsisi Modelleri

Yüzük ve Damat Tepsisi

gumus-aynali-nisan-tepsisi-05

Hayatınızın en güzel günlerinden biri olan ve kız isteme ritüeli sonrası düzenlenen söz töreninde ihtiyacınız olan tüm ürünler Mutlu Son Atölyesi farkı ile sizlerin oluyor.

Kulplu Yüzük Tepsisi

Görselde bulunan kulplu yüzük tepsisi ürünümüz kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. Dilerseniz ürünün gold renginden de tasarım yapabiliriz. Ürün üzerinde bulunan süslemeleri dilediğiniz şekilde hazırlıyoruz.

Kulplu Damat Tepsisi

Görselde bulunan kulplu damat tepsisi ürünümüz üzerinde bulunan süslemeler arzu ettiğiniz gibi hazırlanabilemektedir. Ürünümüzün dilerseniz gold renginden de üretim yapabiliriz.

Sipariş

Sipariş vermek ve ya ürünlerin üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizler ile paylaşmak için hem Whatsapp hem de instagram sayfamız olan @mutluson.atolyesi sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp

+90 530 730 56 97

Teslimat

Ürünlerimizin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo tarafından Türkiye’nin her yerine kısa sürede ve hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya başta olmak üzere Avrupa’nın tüm ülkeierine ve şehirlerine ürünlerimiz Ptt Turpex firması tarafından kısa sürede ulaştırılmaktadır.

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir